Decadenti

TISKOVINY

Zajišťujeme komplexní službu v oblasti polygrafie.
Velmi úzce spolupracujeme  s východočeskými tiskárnami. 
Na základě Vaší poptávky Vám zpracujeme cenovou nabídku na veškeré tiskařské práce.

Technologie tisků je složitá a pro to preferujeme u polygrafických zakázek osobní jednání. 

Nabízíme brožury, letáky, návody, tiskové příručky, vizitky, pozvánky, formuláře, kalendáře, diáře, příbalové letáky, plakáty, omalovánky, kupóny, visačky, katalogy, reklamní krabičky, tašky, bločky…

Produktové listy obrázek č.3.

Potištěné papírové tašky jsou velmi žádaným zbožím pro prodejce textilních oděvů a obuvi.

Nejžádanější rozměry PP tašek jsou:
PPT 23x10x32
PPT 26x12x34
PPT 32x14x32
PPT 54x13x49

Tisk požadovaného motivu se tiskne na hotovou tašku.

pap_tašky_ISOLINE
click-here-4298145_1920
tikoviny1_1

Tisky, potisky, výseky a balení mnoha tvarů. Šablony, které nemáme vyhotovíme na zakázku. Tisk se provádí na  kartonový formát a po té jej vysekneme. Zákazníkovi nabízíme i složení krabiček a jejich  naplnění.

Pronájem výseků v polygrafii neodmyslitelně patří k samotné výrobě. Nabízíme i samostatné výseky výsekovými nástroji, které se dají opakovaně použít a zákazník pouze uhradí pronájem nástroje. 

tikoviny2
tikoviny3

Tiskneme a vysekáváme brožury, letáky, návody, tiskové přiručky, vizitky, pozvánky, formuláře, kalendáře, diáře, příbalové letáky, plakáty, omalovánky, kupóny, vysačky, katalogy, reklamní krabičky, tašky, bločky…

Papírové odnosky/tašky/krabice vám vysekneme a potisneme Vaším motivem.  Nabízíme ve dvou variantách a to : na 1 nebo 2 lahve vína. Dodávka moravských vín viz. Produktové listy obrázek č.16.

tikoviny4
tikoviny5

Papírová dárková balení z bílé, sulfátové nebo hnědé  lepenky či kartonu Vám vysekneme Vámi požadovaný tvar, který  Vám muže po potisknout nebo opatřit tištěnými, leaserovanýmy štítky. 

Stolní kalendáře nabízíme ve dvou variantách: A21.….17×21 A28….17×28. Kovovou spirálu dodáváme v barvě kovové, bílé a černé. Grafický návrh může být  dle  požadavku zákazníka nebo vytvoříme vlastní. Výroba je možná od 1 kusu. Na čelní stranu kartonu může příjít tisk na vinylové folii.

tikoviny7
click-here-4298145_1920