Decadenti

STATICKÁ REKLAMA

Statická reklama SR je reklama, která v oblasti signmakingu  tvoří velmi důležitou propagační část  prezentace klienta na pevném podkladu, který se může, ale i nemusí pohybovat.

Polyexpert

Řezaná grafika

Velkoformátový tisk

Kombinace ŘG/VFT

click-here-4298145_1920

PLX – Polyexpert

Plastické 3D tvary a loga tvoříme z tvrzeného  Styroduru  specializovaným zařízením Polyexpert od Francouzské společnosti INFORMIEA a to pomocí TSP struny s difuzním přívodem vzduchu k tepelnému řeznému kontaktu.

Po grafickém zpracování požadovaného motivu formátujeme geometrické tvary  pomocí termo struny.  Loga či geometrické tvary po té povrchově upravíme a opatříme požadovaným barevným nátěrem. Aplikace motivu se provádí lepícím tmelem. Velikost a síla loga není omezena a záleží pouze na estetickém vzhledu a požadavku zákazníka. Polyexpert můžeme využít jak v interiéru, tak i v exteriéru a lze ho i kvalitně nasvítit nebo podsvítit. Raritou byla zakázka v podmořském světě, kde jsme instalovali Polyexpert pod hladinu vody v akváriu.

ŘG – Řezaná grafika

Plotrovací folie řežeme na řezacích plotrech  ROLAND a přenášíme pomocí přenosové  folie na daný podklad.

Po grafickém zpracování motivu vyřežeme požadované tvary řezacím plotrem. Vyřezaný motiv vyseparujeme a přeneseme přenosovou  folií na určený podklad, kde motiv tepelně zafixujeme. Barevnost a kvalitu řezacích folii nabízíme dle vzorkovníku materiálů.

click-here-4298145_1920
click-here-4298145_1920

VFT – velkoformátový tisk s povrchovou ochranou tisku proti poškození a UV záření tiskneme na VFT plotrech ROLAND a MUTOH. Výsledný sendvič je VFT obrázkový motiv, který lze aplikovat na různé povrchy nebo rámovat.

Po grafickém zpracování motivu pro tisk naripujeme data do VFT tiskárny a vytiskneme. Po vyschnutí motivu aplikujeme na tištěnou stranu laminační folii, aby nedošlo k mechanickému poškození a ochránilo tisk proti UV záření. Takto připravený VFT můžeme aplikovat na různé podklady. Tiskové materiály se rozděluji podle jejich použití.

 

Kombinace ŘG a VFT  u kamenného obchodu.

Jak postupovat pro kalkulaci:
Stačí pouze zaslat foto objektu a přibližné rozměry ploch, které  chcete polepit. V případě realizace vytvoříme grafický návrh a po schválení data zpracujeme v grafickém programu. Následuje výroba a kompletní příprava k realizaci. Po domluvě s klientem a schválení termínu realizace, začíná samotná montáž.  

 

 

click-here-4298145_1920