Decadenti

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Díky dlouholetému vývoji  a napaditosti výrobců  dokážou reklamní předměty oslovit a potěšit i ty nejnáročnější klienty.
 
 

Tampon

Laser

Gravírování

Sublimace

TWT DIGI

Sítotisk

3D logoprint

tampontisk1

Tampon

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data a připravíme tampónové klišé  k potisku. U tmavých podkladů je vhodné použít podtisk bílou barvou pro lepší krytí .

Laser 

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data a nastavíme laser. Pro laserování jsou vhodné kovové předměty, ale zákazník musí počítat s tím, že pod povrchem kovu může být nevyhovující barevný odstín. U plastových předmětu je zase nebezpečí snížení ostrosti gravirované hrany.

laser
gravirovani

Gravírování

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data, nastavíme gravírovací rameno a kusově gravírujeme uvedené reklamní předměty. I zde je nutné počítat s možností nevyhovujícího barevného podkladu při rytí. Pro rytí jsou vhodné kovové předměty, u plastů nehrozí  snížení ostrosti hran.

Sublimace

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data a reklamní předmět potiskneme sublimační metodou. Technologický postup  viz. sublimace TEXTIL.

RP_sublimace
RP_DDT

TWT DIGI   

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data. Potisk se používá na nižší  počty a nahrazuje kvalitou tamponu nebo UV tisku. Technologický postup viz. TWT DIGI  TEXTIL.

Sítotisk

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data. Sítotisk reklamních předmětů se používá u větších reklamních předmětů. Technologický postup viz. sítotisk TEXTIL

RP_sitotisk
3D_logoprint

3D logoprint

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data a motiv vytiskneme VFT plotrem na monomerickou vinylovou folii a po té dávkovací  pistolí aplikujeme tří složkový  gel na vyseparovaný motiv. Metoda PVT patří do skupiny  3D printů.