Decadenti

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Reklamní předměty s potiskem na zakázku se osvědčují nejen jako propagační dárky, ale díky svému dlouholetému vývoji a rozšíření možností i kvality jimi dokážete oslovit a potěšit i ty nejnáročnější obchodní partnery.

Tamponový tisk

Laser

Gravírování

Sublimace

TWT DIGI

Sítotisk

3D logoprint

tampontisk1

Tamponový tisk

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data a připravíme tampónové klišé  k potisku. U tmavých podkladů je vhodné použít podtisk bílou barvou pro lepší krytí .

Laser 

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data a nastavíme laser. Pro laserování jsou vhodné kovové předměty, ale zákazník musí počítat s tím, že pod povrchem kovu může být barevný odstín, který mu nebude vyhovovat. U plastových předmětu je nebezpečí neostrosti popisu. 

laser
gravirovani

Gravírování

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data, nastavíme gravírovací rameno a kusově gravírujeme uvedené reklamní předměty. I zde je nutné počítat s možností nevyhovujícího barevného podkladu při rytí. Pro rytí jsou vhodné kovové předměty, u plastů nehrozí otřepení okrajů.

Sublimace na pevné materiály

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data a reklamní předmět potiskneme sublimační metodou viz. technologický postup viz. sublimace TEXTIL

RP_sublimace
RP_DDT

TWT DIGI – tisk s bílým tonerem na pevné materiály 

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data. Potisk se používá na nižší  počty a nahrazuje kvalitou tampon nebo UV tisk. Technologický postup viz. TWT DIGI  TEXTIL.

Sítotisk na pevné materiály

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data. Sítotisk reklamních předmětů se používá u větších reklamních předmětů. Technologický postup viz. sítotisk TEXTIL

RP_sitotisk
3D_logoprint

3D logoprint

Po odsouhlasení grafického návrhu zpracujeme tisková data a motiv vytiskneme VFT plotrem na monomerickou vinylovou folii a po té tlakovou mikro-pistolí naneseme tří složkový PRST-P gel. Metoda PVT patří do skupiny  3D potisků .