Decadenti

HISTORIE

Výrobou reklamy se zabýváme od roku 1993, jako jedna z prvních reklamek v Hradci Králové pod názvem TOMMY ADVERTISING DESIGN s.r.o.
Naše společnost se od prvopočátku zaměřuje na FULL SERVIS pro naše klienty. Společnost sídli v Praze a  část výroby je v Hradci Králové.
Společnost nabízí  mnoholeté zkušenosti a vlastní strojový park.

Marketingová značka Fabrika na reklamu společně s registrovanou známkou pan a paní Vajíčkovi jsou naše marketingové značky. Pan Vajíčko je animovaná postavička, která za socialismu oddělovala v Československé televizi reklamy od ostatních pořadů a také jednotlivé reklamy od sebe. Vytvořil jej animátor Eduard Hofman v roce 1967. Objevoval se na obrazovkách přes dvacet let, zmizel až po revoluci v roce 1989 a dnes čeká na své oživení 🙂 spolu s majitelem ochranné známky Romanem Zindulkou.

OSH bylo založeno v roce 2008  panem Romanem Zindulkou a je partnerem spolku vozíčkářů PŘESEDNI SI ! Reklamní společnost DECADENTI je generálním partnerem  zn. OSH . Poděkování patří : |Slavia Praha, NILFISK ČR, AWT HI-TECH EU, DECADENTI, Litex CZ…